Онлайн-нарада українських партнерів проєкту


8 травня 2020 року відбулась онлайн зустріч українських партнерів проекту «Підтримка визнання кваліфікацій для українських університетів» (QuaRSU) за участі координатора проекту ректора Варшавської школи економіки, професора Марека Даріуша Роцького.

Під час зустрічі національний координатор проекту в Україні Вадим Захарченко відмітив, що карантин вніс корективи до стандартів роботи в тому числі й в роботі над проектом. Зробив загальний огляд поточного етапу проекту, коротко- та довгострокове планування також розповів про стан виконання першого етапу, який включає аналіз чинних норм та практик визнання в європейських країнах та аналіз досвіду та потреб у підтримці визнання в Україні, визначення питань з яких українськи університети потребують підтримки.

Партнери дійшли висновку щодо використання вимушеної перерви в мобільності для організації й проведення онлайн тренінгів для українських партнерів європейськими партнерами проекту, що було підтримано в першу чергу ірландськими партнерами та зустріло підтримку з боку українських учасників проекту. В ході зустрічі вирішено сформувати загальну тематикою тренінгів й узгодити її з європейськими партнерами.

Ми додатково поінформуємо про проведення тренінгів, їх програму та процедуру онлайн-запису на них.

Попередні Перша зустріч членів консорціуму з реалізації проєкту QuaRSU
Наступні Recognition of Prior Learning – RPL